NAPSALI O NÁS

Spolupráce s firmou BOBBY design byla výborná. Profesionální přístup, perfektní komunikace, rychlá reakce a přesné zpracování našich požadavků. Mohu jen doporučit.

Pavla Hercíková, REY - hokejové vybavení


Díky společnosti BOBBY design jsme úspěšnou společností nabízející své služby na www.adum.cz. Velmi krátké dodací lhůty a profesionální zpracování našich požadavků nám umožňuje propagovat i sponzorskou činnost na www.bonenov.cz. Od r. 1992 jsem řešil několik www prezentací, ale BOBBY design bez připomínek doporučuji. Připravované projekty budu opět řešit pouze s BOBBY design.

Adolf Štětka, jednatel společnosti Adům.cz, s.r.o.


Společnost BOBBY design mohu jedině doporučit. Profesionálnost, rychlý přístup a reakce na požadavky, kreativnost.

Petr Malík, jednatel společnosti MÉTA Czech, spol. s r.o.


Spolupráce s firmou BOBBY design je výborná. Stránky byly vytvořeny přesně dle našich představ. Můžeme tedy jen doporučit.

Alena Nezhybová, jednatelka společnosti NEZ A+G s.r.o.


Společnost BOBBY design překonala mé očekávání a dovolím si předpovědět její světlé zítřky. Splnění všech přání, skvělá komunikace a rychlost je zde samozřejmostí. K tomu bezkonkurenční cenová nabídka a výsledek je BOBBY design. Mohu jen doporučit.

Jan Sláma, Starožitnosti ANTIK


BOBBY design mohu vřele doporučit. Profesionální přístup, rychlost provedení a skvělý výsledek. A to vše za příznivou cenu.

Eliška Kubů, majitelka studia INSTITUT ESTHEDERM


Naše společnost STAKS Group s.r.o. po svém založení v roce 2008 hledala spolehlivého partnera pro webovou prezentaci našich služeb. BOBBY design se takovým partnerem stal. Díky profesionálnímu a rychlému řešení našich požadavků máme dnes profesionální webové stránky, v nichž jsou přehledně umístěny informace o naší společnosti.

Jiří Kučera, jednatel společnosti STAKS Group s.r.o.


Ke společnosti BOBBY design nemám žádné výhrady, jsou to profesionálové. Tvorba webových stránek a následný servis probíhá konstruktivně a bez zbytečného zdržování. Služby jsou na spodní hranici cenového standardu. Tuto společnost doporučuji.

Jan Kocmich, jednatel společnosti Korestav s.r.o.


Se společností BOBBY design spolupracuji zhruba 1 rok. Od prvního kontaktu mě přesvědčili, že jsou kreativní, profesionální a hlavně spolehlivý partner v oblasti internetu, který umí dodržet slovo.

Hynek Štěrba, majitel autodopravce AD Hynek Štěrba


S firmou BOBBY design spolupracujeme na tvorbě a aktualizaci webových stránek Golf Clubu Hořehledy již 3 roky. Velmi rychle byla vytvořena pěkná prezentace a průběžně spolupracujeme na dalším zlepšování. Připravené podklady pro aktualizace stránek jsou zapracovány prakticky okamžitě podle našich požadavků. S firmou BOBBY design je prostě radost spolupracovat!

Ing. Jiří Holec, manager GC Hořehledy

© 2007 - 2017 BOBBY design - kvalitní a dostupné řešení pro Vaše stránky | Spojte budoucnost s námi.